Znajdziesz nas w Google+

 Kuchnie klasyczne

Meble do kuchni to nasza specjalność. Tworzymy kuchnie na wymiar. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu potrafimy dopasować meble kuchenne do każdego pomieszczenia i harmonijnie połączyć je ze sprzętem AGD. Klasyczne techniki wykonania łączymy z naturalnym drewnem i najnowocześniejszymi akcesoriami. Dzięki temu realizowanie przez nas kuchnie na zamówienie są zarówno oryginalne stylistycznie, jak i w pełni funkcjonalne, oferując użytkownikom możliwość korzystania z najnowocześniejszych urządzeń.

Inną alternatywą dla minimalistycznej nowoczesnej stylistyki są nasze kuchnie z naturalnego drewna czereśniowego. Tego rodzaju kuchnie klasyczne tworzą bardzo ciepłą atmosferę wnętrza, cenioną przez osoby o tradycyjnych gustach. Zarazem znakomicie łączą się z nowoczesnym sprzętem, którego nie może zabraknąć w żadnej projektowanej przez nas kuchni na wymiar.


Meble kuchenne klasyczne

Jasne kolory, naturalne tworzywa i wykończenia oraz maksymalna funkcjonalność to cechy naszych mebli z linii klasycznej. Zaokrąglone przejścia znakomicie wkomponowują się w aneksy kuchenne, a blaty na wysoki połysk dopasowane są kolorystycznie do pozostałych mebli. Bogato zdobione drzwiczki szafek, z giętymi i malowanymi przeszkleniami nadają kompozycjom lekkości i ciepła.


Meble kuchenne klasyczne

Klasyczny styl, dbałość o detale, solidne wykończenie to cechy modelu Czereśnia.
Fronty kuchni powstały z połączenia litego drewna czereśniowego oraz MDF. Kuchnię zdobią porcelanowe uchwyty oraz witraże.
Miejsce realizacji: Limanowa

Promocja! Na cały sprzęt AGD udzielamy 5% rabatu. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju! Zadzwoń po więcej informacji +48 505 983 765