Znajdziesz nas w Google+

Kuchnie nowoczesne

Nowoczesne, modne kuchnie to przede wszystkim meble na wymiar. Muszą być nie tylko efektywne, ale również powinny wypełnić każdy fragment dostępnej przestrzeni, wykorzystując zarówno wolne miejsce, jak i możliwości nowoczesnego sprzętu AGD. Ich zadaniem jest także sprawić, by pomieszczenie stało się centrum domowego życia. Dokładamy największych starań, aby w każdym wnętrzu uzyskać równowagę pomiędzy funkcjonalnością i estetyką.

Dla każdego pomieszczenia wykonujemy indywidualne projekty, co pozwala nam dostosować rozwiązania do specyfiki danego wnętrza. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tym specyficznym gatunku stolarskiego rzemiosła jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania Klientów. Przy realizacjach wykorzystujemy wyłącznie najnowsze materiały i wzornictwo, co pozwala nam na stworzenie mebli zarówno ciepłych i rustykalnych, jak i minimalistycznych i sterylnych.

Nasze modne kuchnie kojarzą się przede wszystkim z prostotą i funkcjonalnością – można przy nich bardzo wygodnie spełniać obowiązki, nie sprawiają także problemu przy zachowaniu czystości. Projektujemy je tak, by każdy element miał swoje miejsce, co znacznie wpływa na atrakcyjność estetyki, a także elegancję całej zabudowy. Dzięki temu nasze zestawy doskonale sprawdzają się przy aranżacji aneksów kuchennych. Zapraszamy do naszej galerii!


Modern

Zamysłem klienta było wykonanie nowoczesnej kuchni utrzymanej w zimnych barwach. Cel został osiągnięty dzięki połączeniu białych frontów akrylowych w wysokim połysku z aluminiowymi uchwytami. Blat kuchni został wykonany z konglomeratu kamiennego, całość uzupełniają dobrze dobrane płytki oraz sprzęt AGD.
Miejsce realizacji: Warszawa


Zebrano

Połączenie okleinowanych frontów z dużą ilością aluminium oraz szkła pozwoliło uzyskać bardzo nowoczesny design kuchni. Dzięki zastosowaniu wielu systemów otwierania marki Blum korzystanie z kuchni jest bardzo przyjemne.
Miejsce realizacji: Nowy Sącz

Promocja! Na cały sprzęt AGD udzielamy 5% rabatu. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju! Zadzwoń po więcej informacji +48 505 983 765