Znajdziesz nas w Google+

 Kuchnie nowoczesne

Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim kuchnia na wymiar. Meble kuchenne muszą efektywnie wypełnić każdy fragment dostępnej przestrzeni, tak aby wykorzystać w pełni możliwość współczesnego sprzętu AGD oraz sprawić, że kuchnia stanie się centrum domowego życia. Dokładamy największych starań, aby w każdym pomieszczeniu uzyskać harmonię między cechami użytkowymi i estetycznymi.

Indywidualnie projektujemy rozwiązania dla każdego rodzaju pomieszczenia. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w tym specyficznym gatunku stolarskiego rzemiosła. W projektach i realizacjach korzystamy z najnowszych materiałów i wzornictwa. Dzięki temu wykonywane przez nas kuchnie na zamówienie mogą być zarówno ciepłe i rustykalne, jak i minimalistyczne i sterylne.

Kuchnie nowoczesne kojarzą się przede wszystkim z maksymalnym uproszczeniem stylizacji i takim projektowaniem, aby jak najbardziej ułatwić utrzymanie czystości. Szczególnie ważne jest, aby każda rzecz z której korzystają użytkownicy miała swoje miejsce i przyczyniała się do uzyskania atrakcyjnej estetyki. Takie podejście jest kluczowe przy aranżacji aneksów kuchennych. Zapraszamy do naszej galerii!


Modern

Zamysłem klienta było wykonanie nowoczesnej kuchni utrzymanej w zimnych barwach. Cel został osiągnięty dzięki połączeniu białych frontów akrylowych w wysokim połysku z aluminiowymi uchwytami. Blat kuchni został wykonany z konglomeratu kamiennego, całość uzupełniają dobrze dobrane płytki oraz sprzęt AGD.
Miejsce realizacji: Warszawa


Zebrano

Połączenie okleinowanych frontów z dużą ilością aluminium oraz szkła pozwoliło uzyskać bardzo nowoczesny design kuchni. Dzięki zastosowaniu wielu systemów otwierania marki Blum korzystanie z kuchni jest bardzo przyjemne.
Miejsce realizacji: Nowy Sącz

Promocja! Na cały sprzęt AGD udzielamy 5% rabatu. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju! Zadzwoń po więcej informacji +48 505 983 765